بررسی سایت ریور پوکر

یکی از بهترین سایت های پوکر پولی که پلیرهای سنگین باز ایرانی می توانند با خیال راحت و بدون دغدقه در آن بازی کنند ، سایت River Poker (ریور پوکر) می باشد .

سایت River را می توان به عنوان معتبر ترین و حرفه ای ترین سایت پوکر آنلاین به شمار آورد.ریور پوکر با سابقه چندین ساله در حوزه پوکر آنلاین توانسته است با جلب رضایت اکثریت ، بازیکنان پوکر آنلاین ایران تبدیل به گزینه اصلی آنان در هنگام بازی پوکر آنلاین شود. در حال حاضر هزاران نفر از پوکر بازان ایرانی به صورت شبانه روزی در حال بازی در میزهای متنوع و جذاب سایت مخصوصا میزهای فوق العاده سنگین برای بازیکن هایی که پوکر سنگین بازی می کنند، می باشند. که خود نشان از اهمیت مجموعه river poker در کمک به جامعه پوکر ایران و فراهم آوردن محیطی امن و مطمئن برای بازی پوکر آنلاین دارد. شما هم می توانید با کلیک بر روی لینک زیر و ثبت نام آسان در این سایت معتبر و قدیمی . از بازی پوکر آنلاین در این سایت پوکر آنلاین ایرانی لذت ببرید.

برای ثبت نام آسان در سایت ریور پوکر اینجا کلیک کنید.👇

اپلیکیشن ریور پوکر را می توانید بر روی سیستم عامل های اندروید ، آی او اس و ویندوز نصب کنید تا بتونید به راحتی بدون هیچ مشکلی از بازی در سایت ریور لذت ببرید.

همچنین ریو پوکر با برگزاری تورنومنت های هفتگی میلیاردی بیشتر اعتبار خود را ثابت کند که همیشه تونسته در برگزاری تورنومنت های متنوع سنگین و میزهای کش گیم فوق العاده سنگین در کل سایت های پوکر آنلاین ایرانی با اختلاف رتبه یک را کسب کند.
اگه بخواهیم بخشی از امکانات برتر ریور پوکر را نسبت به بقیه سایت های آنلاین ایرانی بررسی کنیم، تضمین بالاترین سطح ریک بک ( 30 تا 60 درصد ) به تمامی بازیکنان تعلق می گیرد، 5% بونوس برای خرید هایی که با ووچر پرفکت مانی و بیت کوین انجام میشود به صورت آنی به اکانت واریز می شود. پشتیبانی 24 ساعته واقعی و دیپازیت و کشوت سریع و ایمن از طریق درگاه ریالی ، ووچر و بیت کوین انجام میشود،ریور پوکر تنها سایت پوکر آنلاین ایران با گزینه دیل آنی برای توافق بازیکنان آل این حاضر در پات در مورد اینکه فلاپ ، ترن و ریور در آن دست بخصوص چند بار بخورد.همچنین گواهینامه رسمی تاییدیه تولید اعداد تصادفی ( آر ان جی ) و تایید سلامت بازی پوکر پولی آنلاین از وبسایت ” آی تک لب ” استرالیا دارا می باشد.
برای دیپازیت و کشوت در سایت ریور پوکر می توانید از طریق درگاه بانکی اقدام کنید و یا از سایت های ایرانی که خرید و فروش اتوماتیک ووچر پرفکت مانی انجام میدهند، اقدام به خرید ووچر کرده و اعداد مربوط به ووچرتان را در صفحه دیپازیت سایت وارد کنید تا بلافاصله اکانتتان معادل رقم آن ووچر شارژ گردد . علاوه بر آن می توانید از بیت کوین برای بازی پوکر آنلاین استفاده کنید.در هنگام کشوت هم بسته به گزینه انتخابی تان یا به صورت واریز شتاب به کارت بانکی تان پرداخت صورت می گیرد و یا معادل رقم کشوت تان یک ووچر در صفحه تراکنش تان یا به ایمیل تان به شما داده می شود که با وارد کردن دو رقم ووچر فوق در همان سایتهای خرید و فروش ووچر ، معادل آن به کارت بانکی تان واریز می کنند.
مثال دریافت کد ووچر :


سایت ریور پوکر مفتخر است که به صورت منظم اقدام به برگزاری تورنمنت های متنوع خود می کند. این تورنمنت ها به صورت روزانه و هفتگی برگزار می شوند. تمامی تلاش سایت ریور بر این است که تنظیمات دقیقی برای زمان و چیپ های هر دور از تورنمنت ها اعمال شود. بدین ترتیب بازیکنان می توانند در محیطی حرفه ای اقدام به بازی در تورنمنت های جذاب با جوایز ارزنده سایت ریور پوکر نمایند.


در زیر لیستی از تورنمنت های فعال حال خاضر سایت ارایه شده است. شما می توانید با مدیریت زمان خود از بازی در این مجموعه تورنمنت های روزانه و هفتگی لذت ببرید.
تورنومنت هولدم(فرایدی بیلیون) هر هفته جمعه ها ساعت 15 با جایزه تضمین شده(guarantee) یک میلیارد تومانی با ورودی 2.500.000 تومان برگزار میشه یه سوپرایز جدید هم گذاشتن که به 3نفر از کسانی که در این تورنومنت شرکت کنند و امتیاز بالا تری داشته باشند ، جایزه ویژه ریور پوکر به آن ها تعلق می گیرد یک هفته پر از هیجان در یکی از بهترین کازینوهای قبرس و یک تیکت تورنومنت نیم میلیون دلار گارانتی .
تورنومنت هولدم (ستلایت فرایدی بیلیون) شنبه ،دو شنبه،چهار شنبه ساعت 11 با ورودی 125.000 که جایزه تیکت شرکت در تورنومنت فرایدی بیلیون (1.000.000.000) ،تورنومنت اوماها پنج کارت صد میلیون گارانتی هر روز 18 با ورودی 300.000 تومان ،تورنومنت بیگ بونتی ورودی 5 میلیون با جایزه 200.000.000 تومان گارانتی و جایزه حذف هر بازیکن دو نیم میلیون تومان میباشد و…برای مطلع شدن دقیق تر از زمان و شرایت تورنومنت ها به سایت فلاپ باز مراجعه کنید 👇
در ضمن شما می تونید آخرین اخبار از تورنومنت های هفتگی و روزانه از سایت های ریور پوکر و 7XL و . . . را که به صورت لحظه ای آپدیت می شوند را در سایت فلاپ باز که اولین سایت تخصصی بیطرفه که در بررسی پلتفرم های ایرانی و خارجی فعالیت دارد،دنبال کنید.

تاریخ

01/29/2023

نویسنده

flp-support

5.0
بدون دیدگاه
1249

Copyright © 2022 flopbaz, All Rights Reserved.