فرق بین بازیکن قیر و فرش(fresh)

بازیکنان قیر کسانی هستند که به ندرت ریز می کنند و با کال کردن و فولد کردن بیشتر راضی  هستند،بنابراین اغلب دیده نمی شوند که خودشان شرط را افزایش دهند(ریز کنند) . از سوی دیگر، بازیکنان فرش(aggressive)، بازیکنانی هستند که به طور قابل توجهی بیشتر از حد شرط را ​​بالا می‌برند و داعم در حال ریز دادن یا افزایش شرط هستن.آنها ممکن است کاملاً مایل باشند که شما را در حالی که فلش دراو(پا رنگ) هستید و یا دست خوبی دارید که میدونید با دیدن ترن (tern) و ریور (river)دست شما بهتر خواهد شد،با افزایش شرط (raise) مجدد کار را برای شما سخت میکند تا حدی که حتی منجر به فولد شما میشود.

بازیکنان فرش(fresh)یا تهاجمی تقریباً با هر دست بازی خواهند کرد. کارت هایی که در دست دارند ممکن است 2و7 دل و پیک باشد و آن را بازی کنند. آنها بازیکنانی هستند که در برخی از بیشترین بردها و بیشترین باخت های شما سهیم خواهند بود زیرا بلوف زدن به آنها یا بر عکس  گرفتن بلوف آنها بسیار سخت است.

لازم به ذکر است که مدل یا درجات قیر بازی کردن یا فرش بازی کردن از بازیکنی به بازیکن دیگر متفاوت است، اما اکثریت تقریبا در یک حد و اندازه هستند ولی با در نظر گرفتن اینکه حریف شما چقدر بازیکن ضعیف یا قوی است،به شما کمک می کند در هر موقعیتی تصمیم بگیرید که حریف چه کارتی را در اختیار دارد. هنگام در نظر گرفتن استراتژی شما برای یک بازی، تورنمنت یا دست خاص، طبقه بندی سایر بازیکنان نیز جنبه بسیار مهمی است.

پس بازیکن هایی موفق هستند که فقط به آنچه در دست خود دارند و کارت های روی فلاپ نگاه نمی کنند . بازیکنانی که قادر به خواندن کارت های دست سایر بازیکنان نیستند یا حتی زمانی که در پات نیستند، تماشای حرکات بازیکنان را مهم نمی دانند، اغلب به عنوان بازیکن پوکر ناموفق و مبتدی به شمار می آیند.

تاریخ

05/19/2022

نویسنده

flp-support

5.0
بدون دیدگاه
85

Copyright © 2022 flopbaz, All Rights Reserved.