فیلم سینمایی KidPoker

 

وقتی صحبت از بازیکنان مشهور پوکر می شود در بیشتر موارد، مردم در درجه اول دانیل نگرینو را به یاد می آورند. او به نتایج قابل توجهی دست یافته است؛ این مرد به تالار مشاهیر پوکر راه یافته و عنوان “سفیر پوکر” را نیز دریافت کرده است. با این حال، هر آنچه که دانیل به دست آورد، نه تنها به دلیل یک بازی درخشان و استعداد حدس زدن کارت های حریف، بلکه به دلیل کاریزمای بازیکن، خلق و خوی مهربان و شاد، دوستانه و انسانیت او به دست آمد.
فیلم مستند “KidPoker” در مورد Negreanu مسیر دشوار پوکر بازی را نشان می دهد که با نام مستعار “KidPoker” شناخته می شود. البته که در حال حاضر او خانه ای بزرگ در لاس وگاس و سرمایه ای میلیونی دارد، اما همه چیز در زندگی او همیشه آنقدر هموار نبوده است.
این فیلم صحنه‌هایی از دوران کودکی دنیل، سال‌های نوجوانی او در تورنتو و اولین قدم‌های حرفه‌ای‌اش را نشان می‌دهد، زمانی که پسری ۲۱ ساله برای تبدیل شدن به یک سوپراستار پوکر به لاس‌وگاس رفت.
فیلم KidPoker بسیار جالب و سرگرم کننده است، زیرا نه تنها خود Negreanu داستانی از زندگی خود را به اشتراک می گذارد، بلکه رفقا، همکاران و بستگان او نیز مطالب جالبی در مورد این بازیکن پوکر به بینندگان می گویند.
به هر طرفدار پوکر توصیه می شود که «KidPoker» را تماشا کند، زیرا این یک داستان تخیلی نیست، بلکه یک روایت واقعی از زندگی یکی از بهترین بازیکنان پوکر در سراسر جهان است.


 

 

تاریخ

06/01/2022

نویسنده

flp-support

5.0
بدون دیدگاه
567

Copyright © 2022 flopbaz, All Rights Reserved.