مدریت سرمایه در پوکر money management

مدیریت پول پوکر یک مهارت مهم است که باید به تنهایی یاد بگیرید، زیرا کتاب‌های پوکر خیلی به این موضوع خاص نمی‌پردازند.
چند روش مدیریت پول پوکر که می تواند باعث صرفه جویی در سرمایه شما شود را به شما توضیح میدیم.

موضوعی که ما احساس می کنیم اغلب در ادبیات استراتژی پوکر نادیده گرفته می شود، مدیریت پول است.
علیرغم اهمیت فوق العاده آن، مدیریت پول پوکر اغلب باید خودآموز باشد زیرا بسیاری از نویسندگان پوکر در ارائه توصیه های مفید در مورد این موضوع کوتاهی می کنند.
همچنین می‌دانیم که نحوه مدیریت سرمایه‌تان بسیار فردی است و آنچه ممکن است برای ما مفید باشد ممکن است برای شما مناسب نباشد و بالعکس.
ما می‌خواهم چند پیشنهاد برای مدیریت صحیح پول پوکر ارائه کنیم و امیدواریم بتوانیم به یک یا دو ایده که برای سرمایه‌داری شما کار می‌کند، مفید باشیم.

1. در بازی هایی که برای شما ریسک مناسب تری دارد بازی کنید.
بیایید بگوییم که شما تازه شروع به ساختن پشتوانه مالی آنلاین خود كرده‌اید و 80 دلار در حساب خود دارید. اگر با همه سرمایه خود در یک میز 1/2 دلاری بنشینید، نه تنها در معرض خطر از دست دادن همه چیز در یک موقعیت بد بیتی(بد بیاری) هستید، بلکه همیشه از حواس‌پرتی ذهنی بر بازی شما تأثیر می‌گذارد.
پایبندی به استکی که می توانید از عهده آن برآیید و با آن راحت هستید، جنبه بسیار مهمی از مدیریت صحیح پول پوکر است.
اگر در پوکر آنلاین تازه کار هستید، در یک سایت خاص بی تجربه هستید، یا بودجه کافی ندارید، در نظر بگیرید که با استک کوچکتر از آنچه که دوست دارید شروع کنید.اگر متوجه شدید که به طور مداوم در حال بردن در آن بازی‌ها و ساختن سرمایه خود هستید، باید به بلایند بالاتر بروید و این روند را تکرار کنید. این مدیریت صحیح پول پوکر 101 است.

مگر اینکه هرگز قصد ارتقاء را نداشته باشید، می خواهید برد های خود را مجدداً در خریدهای خود سرمایه گذاری کنید. همچنین عاقلانه در هر کسب و کاری، این نمونه دیگری از دنیای کوچک زندگی است که پوکر به آن گرایش دارد.
3. سعی کنید حد ضرر را تعیین کنید
این یک استراتژی مدیریت پول پوکر است که بسیاری از قماربازان معمولی (و شاید کسانی که مستعد فریب خوردن هستند) سعی می کنند قبل از رفتن به کازینو و تفریح در بازی های خانگی انجام دهند. همچنین می تواند در پوکر به خوبی کار کند، به خصوص اگر در وسط یک بد شانسی(بد بیتی) در بازی هستید.
قبل از اینکه سر میز بنشینید به خود چیزی شبیه این بگویید: “من به قیمت 100 دلار خرید می کنم و اگر ضرر کنم، شب را تمام کرده ام.” مبلغ شخصی شما ممکن است بیشتر یا کمتر باشد، اما ایده یکسان است: حد ضرری را تعیین کنید که اگر از آن گذشت،دیگه به بازی ادامه نخواهید داد. این روش می‌تواند سرمایه شما را برای یک شب دیگر که شفاف‌تر فکر می‌کنید، ذخیره کند.

4. یک حد توقف برد را تعیین کنید
ممکن است این یک ایده احمقانه و معکوس به نظر برسد، اما این ایده ای است که اغلب اکثر بازیکن ها از آن استفاده می کنند.
ایده مشابه، اما برعکس محدودیت حد ضرر است: پس از برنده شدن یک مبلغ مشخص دلاری یا تومانی، بازی را متوقف می‌کنید. اکثر حرفه ای های پوکر به شما می گویند که به بازی هجومی خود ادامه دهید و تا جایی که می توانید در یک بازی، برنده شوید اما خیلی ها همیشه موافق نیستن.
در واقع، آنتونیو اسفندیاری در فیلم In The Money پیشنهاد می کند که پس از چندین برد کوچک به عنوان «افزایش دهنده اعتماد به نفس» دست از کار بکشید. در حالی که این ممکن است دلیل روانشناختی انجام این کار باشد، من این کار را برای یک دلیل منطقی تر انجام می دهم: سطح بالای واریانس در جداول آنلاین در پوکر، نوسانات برد و باخت اجتناب ناپذیر است.
5. از نقد کردن برد های خود(cash out) نترسید
آیا تا به حال شنیده اید که این بازیکنان آنلاین خودکامه در مورد “نفرین پول نقد” صحبت کنند؟ قطعا شوخیه. اینها احتمالاً همان افرادی هستند که دوست دارند داستان های بدی را برای شما تعریف کنند و احساس می کنند که فقط یک قدم با حرفه ای شدن فاصله دارند.
مدیریت خوب پول در پوکر به معنای به حداکثر رساندن ایمن مقدار پولی است که می‌توانیم برای آن بازی کنیم و در هر جلسه برنده شویم.
مثال مدیریت پول پوکر
قوانین مدیریت پول پوکر در بالا، حداقل تعداد خریدهایی را که باید در هر یک از بلایند های موجود به صورت آنلاین انجام دهید، مشخص می کند. بنابراین برای بازی در بازی‌های 2/4 دلاری NL Hold’em که حداکثر خرید آنها 400 دلار است، باید حداقل 20 خرید برای این سطح در سرمایه خود داشته باشید که 20 در 400 = 8000 دلار است.
غیرمعمول نیست که در بازی‌های نقدی(cash game)، 5 خرید یا بیشتر را از دست بدهید، به همین دلیل است که 20 ریبای خرید به شما کمک میکند تا راحت تر و با ذهن بازتر بازی کنید.
این دستورالعمل‌ها عمدتاً برای بازیکنانی ارائه شده است که می‌خواهند تلاش کنند و یک سرمایه مالی بزرگ بسازند و محدودیت‌ها را بالا ببرند و با خیال راحت هرچه پیش می‌روند، پول بیشتری به دست آورند.
نتیجه گیری در مورد مدیریت پول
در این بخش سعی کرده‌ایم چندین پیشنهاد برای سرمایه‌گذاری پوکر به شما ارائه کنیم:

ماندگاری بیشتر
برای بازی های بزرگتر رشد کنید
در برابر خسارات عظیم محافظت می شود
امیدواریم بتوانید از تکنیک هایی که ما تیم فلاپ باز برای مدیریت صحیح پول داریم به هر نحوی که برای شما راحت تر است استفاده کنید.

تاریخ

05/24/2022

نویسنده

flp-support

5.0
بدون دیدگاه
390

Copyright © 2022 flopbaz, All Rights Reserved.