فرق بین کش گیم و تورنمنت در پوکر

فرق کش گیم و تورنمنت در پوکر چیست؟

در این مقاله، شما را با تفاوت‌های مهم فرق بین کش گیم و تورنومنت در پوکر آشنا می‌کنیم. شناخت کش گیم و تورنمنت در پوکر از نکات آموزشی بسیار مهم است و می‌تواند در میزان برد شما در بازی پوکر تاثیر گذار باشد.

یکی از موضوعات بحث برانگیز دنیای پوکر که بین کاربران فعال مطرح می شود ، این است که کدام سبک از بازی بین تورنمنت و کش گیم برای کسب درآمد از بازی پوکر مناسبتر است .

پوکر کش گیم و تورنمنت ، هر دو در دنیای پوکر امروزی طرفداران بسیاری دارد و شما می توانید بنابر سلیقه خود یکی را انتخاب کنید و به کسب درآمد میلیونی برسید. .نکات زیر به شما کمک می کند تا بتوانید بهتر تصمیم بگیرید که کدام سبک از بازی برای شما مناسب تر است.

تفاوت کش گیم و تورنمنت در پوکر چیست؟

بازی پوکر از تنوع بالایی برخوردار است و سبک شرط‌بندی نیز در آن متفاوت است . دو سبک متمایز از بازی پوکر وجود دارد: پوکر کش یا پوکر نقدی و تورنومنت پوکر.

آیا بازی در تورنومنت های پوکر جذابتر است یا کش گیم؟ این سوال است که بسیاری از بازیکنان برای شروع بازی پوکر از خود میپرسند.

بازی در تورهای پوکر برای پوکربازان بسیار جذاب و سرگرم کننده است و یادگیری آن برای بازیکنان مبتدی بسیار آسان تر و کم هزینه تر است و زمان بازی محدود است ، اما می‌توانید در درازمدت با بازی در تورنمنت‌ های پوکر به سودهای زیادی برسید.

بازی در پوکر کش گیم یا همان نقدی از انعطاف پذیری بیشتری برخوردار است و شما می توانید زمان کمتری را به دلخواه و آزادانه صرف کنید . در نهایت انتخاب بین مسابقات و بازی های کش گیم به شما بستگی دارد.

تورنمنت در پوکر چیست ؟

مسابقات تورنمنت پوکر در حال حاضر رایج ترین سبک در بازی پوکر و یک فرصت فوق العاده است،که اکثر پوکر بازان تجربه میکنند.

بسیاری از سایت‌های پوکر آنلاین در حال حاضر، مجموعه‌ای از این مسابقات پوکر آنلاین را یک یا دو هفته‌ای یکبار ارائه می‌کنند که در آن چندین تورنمنت در روز با ورودیهای مختلف برگزار می‌شود.

آیا علاقه مند هستید سبکی از بازی را انتخاب کنید که از قبل برای همه چیز برنامه ریزی شده است و روی زمان خود کنترل داشته باشید ؟

شرکت در تورنمنت در یک زمان برنامه ریزی شده از قبل شروع می شود و نیاز است که پوکر بازان قبل از شروع بازی در آن ثبت نام کنند ، از آن جا که تعداد بازیکنان و مدت زمان بازی را نمیتوان تخمین زد،برای شرکت در تورنمنت‌ هر بازیکن مبلغی را پرداخت می‌کند و سپس برای بردن بخشی از جایزه رقابت می‌کند. میزان ورودی یک تورنمنت برای همه بازیکنان یکسان است و به همه چیپ یکسانی داده می‌شود.

تورنمنتهای پوکر
تورنمنتهای پوکر

یکی از نکات بسیار مهم برای شرکت تورنمنت بحث نامشخص بودن زمان بازی است و به بازی شرکت کنندگان بستگی دارد و بازیکن تا زمانی که دیگر بازیکنان را حذف نکند نمی تواند به برنده شدن قکر کند چرا که تورنمنت وقتی به پایان می رسد که تنها یک برنده باقی بماند وتمام چیپ ها را به دست آورده باشد .

یکی از نکات قابل توجه در مسابقات پوکر ، ری بای کردن است که تنها در زمان مشخص شده امکان پذیر است و بعد از یک بازه زمانی به بعد خرید مجدد غیر ممکن است .

کش گیم و یا بازی نقدی در پوکر چیست ؟

بازی کش گیم بسیار متفاوت تر از بازی پوکر تورنومنت است. بازی کش گیم بسیار سرگرم کننده است و بازیکنان می توانند با شناسایی دقیق پوزیشنها در پوکر به کسب درآمد بسیار خوب و بالایی برسند، پس نیاز است که بازیکنان در هر زمان از بازی بـه طور کامل فکر کنند تا بهترین تصمیم را بگیرند. اگر از آن دسته بازیکنانی هستید که وقت کم تری دارید، بازی های نقدی یا کش گیم مناسب ترین گزینه برای شما است.

بازی نقدی و یا کش گیم فقط برروی یک میز انجام می شود و محدودیت زمانی در این سبک از بازی پوکر وجود ندارد و هر زمان که بخواهید می توانید به آن ملحق شوید و یا از بازی خارج شوید. البته بعضی از کازینوها و همچنین سایتها حداقل میزان زمانی برای بازی سر میزهای کش گیم مشخص میکنند بعنوان مثال اگر برنده بودید حداقل یک ساعت باید بازی کنید و میتوانید از سر میز بلند شوید.

در بازی های نقدی پوکر ، محدودیتی برای مقدار پولی که وارد بازی می کنید وجود ندارد و خرید مجدد در هر زمانی از بازی آزاد و بدون محدودیت است. بنابراین می توانید در طول بازی با کم شدن چیپ هایتان، دوباره شانس دیگری را به خود بدهید و به بازی ادامه دهید و سعی کنید با بازی خوب پولتان را پس بگیرید و یا برنده شوید.

بازی های نقدی از قبل برنامه ریزی نمی شود و همان طور که گفتیم به زمان خاصی نیاز ندارد و از آنجایی که این نوع بازی بصورت آنلاین و شبانه روزی اجرا می شود، شما می توانید به معنای واقعی ، هر زمان که بخواهید بازی را شروع کنید ، این بازی از آزادی عمل فراوانی برخوردار است و خودتان تعیین می‌کنید که چه مقدار برنده یا بازنده باشید این مورد دیگری است که می تواند بازی های کش گیم را برای بعضی بازیکنان جذاب تر کند .
بازی های کش گیم راهی عالی برای تمرین کردن است و برای بازیکنان و پوکر بازان امکان آموزش بازی پوکر را مهیا می کند تا بتوانند پوکر را با پول واقعی بازی کنید.

پوکر کش گیم
پوکر کش گیم یا نقدی

برای موفقیت در بازی های نقدی ،به هیچ عنوان عجله نکنید و بازی را با صبر و حوصله و به آرامی پیش ببرید. در بازی های نقدی، پات های بزرگ به معنای این است که یا دست های قوی یا هم درگیرند و یا بلوفی بزرگ در میان است. بنابراین مراقب دست هایی که خوب به نظر میرسند باشید. اگر می خواهید بلوف بزنید، حریف خود را با دقت بیشتری در نظر بگیرید و به پوزیشن خود توجه کنید. سعی کنید کنترل بازی را به دست بگیرید و به بازیکنان دیگر فشار بیاورید، تا جایی که می‌توانید از بلایند استفاده کنید و وقتی دست برنده دارید، بازیکنان را وادار به کال کردن کنید تا بیشتریم پول ممکن را ببرید.

اگر جز بازیکنان مبتدی هستید، بازی های پنج نفره و یا شش نفره را انجام دهید ،شما می توانید از انجام بازی های بیشتر و کوتاه تر چیزهای زیادی یاد بگیرید.شکی نیست که برای کسب تجربه در این نوع بازی به سرمایه گذاری بیشتری نیاز دارید و رقابت می تواند سخت باشد ، اما باعث بالا بردن تجربه و مهارت شما خواهد شد و هنگامی که در آن مهارت کسب کردید، می توانید، بیشتر ازبازی های دیگر کسب درآمد کنید ، در نهایت، زیاد به خودتان سخت نگیرید و به یاد داشته باشید که ضررها و اشتباهات شما درس هایی هستند که به شما کمک می کنند در دراز مدت بازیکن بهتری شوید.

نتیجه انتخاب بین بازی کش گیم یا تورنمنت

در این آموزش با دو سبک متفاوت از بازی پوکر آشنا شدیم که کاملا سلیقه ای می تواند باشد ، بعضی ازبازیکنان ترجیح می‌دهند شلوغی تورنمنت‌ها و جوایز آن را انتخاب کنند و بعضی دیگر نوع کش گیم را انتخاب کنند که هر کدام استراتژی خاص خودشان را دارد .

تاریخ

05/23/2022

نویسنده

flp-support

5.0
بدون دیدگاه
572

Copyright © 2022 flopbaz, All Rights Reserved.